Petak,
28. juli 2017.
07:00 - 08:00
Skrivena Kamera
08:00 - 09:00
Dokumentarni program
09:00 - 09:30
Vjestnik 7u7 (r)
09:30 - 10:00
Plavi leptir
10:00 - 10:30
Voa
10:30 - 11:30
Zogarije
11:30 - 12:30
Muzicki program
12:30 - 13:30
Bandolera
13:30 - 15:00
Face iz arhiva
15:00 - 16:00
Loncani sudar
16:00 - 17:45
NAKIT TV SHOP
17:45 - 19:00
Bandolera
19:00 - 19:15
Vjestnik 7u7
19:15 - 20:00
Plavi leptir
20:00 - 21:00
Britva
21:00 - 22:00
Sav taj Sevdah
22:00 - 23:00
The Besto of (RED KULTURA)
23:00 - 00:00
Bandolera
00:00 - 00:30
Voa
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7
01:00 - 02:00
Muzicki program
02:00 - 03:00
Maximus Olympicus
03:00 - 04:00
Britva
04:00 - 05:00
Sav taj sevdah
05:00 - 06:00
Loncani sudar
06:00 - 07:00
Muzicki program
07:00 - 08:00
Dokumentarni program "Duvanjsko livanjsko polje"
08:00 - 11:00
Uzbuđenje
11:00 - 11:15
Vjestnik 7u7 (r)
11:15 - 12:30
Baby Face
12:30 - 14:30
Bandolera
14:30 - 16:00
Namigivanje zvijezdama, r
16:00 - 17:45
NAKIT TV SHOP
17:45 - 19:00
Bandolera
19:00 - 19:15
Vjestnik 7u7
19:15 - 20:00
Maximus Olyimpicus
20:00 - 21:00
Face Fear Factory
21:00 - 22:00
Namigivanje zvijezdama
22:00 - 00:00
Sport Clasic- Arhiva Utakmice
00:00 - 00:30
Bandolera (r)
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7 (r)
01:00 - 02:00
Muzicki program
02:00 - 03:00
Maximus Olyimpicus
03:00 - 04:00
Face Feat Factory
04:00 - 05:15
Namigivanje zvijezdama
05:15 - 06:00
Muzički program FACE
06:00 - 07:00
Skrivena Kamera
07:00 - 08:00
Muzicki program
08:00 - 11:00
Uzbuđenje
11:00 - 11:15
Vjestnik 7u7 (r)
11:15 - 12:30
Baby Face
12:30 - 14:30
Bandolera (r)
14:30 - 16:00
Namigivanje zvijezdama (r)
16:00 - 17:30
NAKIT TV SHOP
17:30 - 17:45
Skrivena kamera
17:45 - 19:00
Bandolera, serijski program
19:00 - 19:15
Vjestnik 7u7
19:15 - 20:00
Maximus Olympicus
20:00 - 21:00
Face Fear Factory
21:00 - 22:00
Namigivanje zvijezdama
22:00 - 23:00
Sport Clasic
23:00 - 00:30
Bandolera (r)
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7, (r)
01:00 - 02:00
Muzički program
02:00 - 03:00
Maximus Olympicus
03:00 - 04:00
Face Fear Factory
04:00 - 05:00
Namigivanje zvijezdama
05:00 - 06:00
Muzički program FACE
06:00 - 07:00
Skrivena kamera
07:00 - 08:00
Muzički program
08:00 - 09:00
Dokumentarni program
09:00 - 09:15
Vjestnik 7u7 , informativni program
09:15 - 10:00
Plavi leptir, igrana serija
10:00 - 10:30
Voa
10:30 - 12:30
Žogarije
12:30 - 13:30
Bandolera, r
13:30 - 15:00
Face iz Arhiva
15:00 - 16:00
Lončani sudar
16:00 - 17:45
NAKIT TV SHOP
17:45 - 19:00
Bandolera, serijski program
19:00 - 19:15
Vjestnik 7u7 , informativni program
19:15 - 20:00
Plavi leptir, igrana serija
20:00 - 21:00
Face iz Arhiva
21:00 - 23:00
Sav taj sevdah
23:00 - 00:00
Bandolera
00:00 - 00:30
Voa
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7 , informativni program
01:00 - 02:00
Muzički program
02:00 - 03:10
Lončani sudar
03:10 - 04:00
Sav taj sevdah ,r
04:00 - 05:00
Skrivena Kamera
05:00 - 06:00
Muzički program
06:00 - 07:00
Dokumentarni program
07:00 - 07:30
Skrviena kamera
07:30 - 08:00
Muzicki program
08:00 - 09:00
Dokumentarni program
09:00 - 09:15
Vjestnik 7u7
09:15 - 10:00
Plavi leptir, r
10:00 - 10:30
Voa, r
10:30 - 11:30
Žogarije
11:30 - 12:30
MUZIČKI PROGRAM FACE
12:30 - 13:30
Bandolera
13:30 - 15:00
FACE IZ ARHIVA
15:00 - 16:00
Lončani Sudar
16:00 - 19:00
NAKIT TV SHOP
19:00 - 19:15
Vjestnik 7u7
19:15 - 20:00
Plavi leptir
20:00 - 21:00
FACE IZ ARHIVA
21:00 - 23:00
SAV TAJ SEVDAH
23:00 - 00:00
BANDOLERA r
00:00 - 00:30
VOA
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7 repriza
01:00 - 02:00
MUZIČKI PROGRAM FACE
02:00 - 03:00
Lončani Sudar
03:00 - 04:00
SAV TAJ SEVDAH
04:00 - 05:00
Skrivena kamera
05:00 - 06:00
MUZIČKI PROGRAM FACE
06:00 - 07:00
Skrivena kamera
07:00 - 08:00
Dokumentarni program
08:00 - 09:00
MUZIČKI PROGRAM FACE
09:00 - 09:15
Vjestnik 7u7 (r)
09:15 - 10:00
Plavi leptir, r
10:00 - 10:30
Voa
10:30 - 11:30
Žogarije
11:30 - 12:30
Muzicki program
12:30 - 13:30
Bandolera
13:30 - 15:00
Face iz Arhiva R
15:00 - 16:00
Loncani sudar
16:00 - 17:45
NAKIT TV SHOP
17:45 - 19:00
Bandolera
19:00 - 19:15
Vjestnik 7u7
19:15 - 20:00
Plavi leptir
20:00 - 21:00
Face iz arhiva
21:00 - 23:00
Sav taj Sevdah
23:00 - 00:00
Bandolera
00:00 - 00:30
Voa
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7
01:00 - 02:00
Muzicki program
02:00 - 03:00
Loncarni sudar (repriza)
03:00 - 04:00
Best of Exit 2016
04:00 - 05:00
Skrivena kamera
05:00 - 06:00
Muzicki program
06:00 - 07:00
Skrivena kamera
07:00 - 08:00
Dokumentarni program
08:00 - 09:00
Muzicki program
09:00 - 09:15
Vjestnik 7u7 (r)
09:15 - 10:00
Plavi leptir
10:00 - 10:30
Voa
10:30 - 11:30
Zogarije
11:30 - 12:30
Muzicki program
12:30 - 13:30
Bandolera
13:30 - 15:00
Face iz Arhiva
15:00 - 16:00
Loncani sudar
16:00 - 17:45
NAKIT TV SHOP
17:45 - 19:00
Bandolera
19:00 - 19:15
Vjestnik
19:15 - 20:00
Plavi leptir
20:00 - 21:00
Face iz Arhiva
21:00 - 23:00
Sav taj Sevdah
23:00 - 00:00
Bandolera
00:00 - 00:30
Voa
00:30 - 01:00
Vjestnik 7u7 (r)
01:00 - 02:00
Muzicki program
02:00 - 03:00
Loncani sudar
03:00 - 04:00
Sav taj Sevdah
04:00 - 05:00
Skrivena kamera
05:00 - 06:00
Dokumentarni program
06:00 - 07:00
Muzicki program