Srijeda,
26. juni 2019.
Skrivena kamera
22:00 - 23:00
07:30 - 08:50
Muzički program
08:50 - 09:00
Tomica i prijatelji
09:00 - 09:30
Vjestnik (r)
09:30 - 10:00
VOA (r)
10:00 - 10:15
TELETRGOVINA
10:15 - 11:00
Skrivena kamera
11:00 - 12:00
Muzički program
12:00 - 12:15
TELETRGOVINA
12:15 - 13:00
Imam ideju (r)
13:00 - 13:10
Vremenska prognoza i stanje na putevima
13:10 - 13:30
TELETRGOVINA
13:30 - 14:15
Ellen (r)
14:15 - 14:30
TELETRGOVINA
14:30 - 15:20
Maximus olympicus (r)
15:20 - 15:35
TELETRGOVINA
15:35 - 15:55
Skrivena kamera
15:55 - 16:10
TELETRGOVINA
16:10 - 17:00
Dokumentarni program
17:00 - 17:40
Open air kitchen
17:40 - 18:45
Imam ideju
18:45 - 19:25
Vjestnik
19:25 - 20:00
Tomica i prijatelji
20:00 - 21:00
Maximus olympicus
21:00 - 22:00
Ellen
22:00 - 23:00
Skrivena kamera
23:00 - 23:30
VOA
23:30 - 01:00
Muzički program
01:00 - 02:00
Dokumentarni program (r)
02:00 - 02:30
Vjestnik (r)
02:30 - 03:15
Open air kitchen (r)
03:15 - 04:30
Skrivena kamera
04:30 - 06:00
Muzički program
06:00 - 07:30
Skrivena kamera
07:30 - 08:50
Muzički program
08:50 - 09:00
Tomica i prijatelji
09:00 - 09:30
Vjestnik (r)
09:30 - 10:00
VOA (r)
10:00 - 10:15
TELETRGOVINA
10:15 - 11:00
Skrivena kamera
11:00 - 12:00
Muzički program
12:00 - 12:15
TELETRGOVINA
12:15 - 13:00
Imam ideju (r)
13:00 - 13:10
Vremenska prognoza i stanje na putevima
13:10 - 13:30
TELETRGOVINA
13:30 - 14:15
Ellen (r)
14:15 - 14:30
TELETRGOVINA
14:30 - 15:20
Maximus olympicus (r)
15:20 - 15:35
TELETRGOVINA
15:35 - 15:55
Skrivena kamera
15:55 - 16:10
TELETRGOVINA
16:10 - 17:00
Dokumentarni program
17:00 - 17:40
Open air kitchen
17:40 - 18:45
Imam ideju
18:45 - 19:25
Vjestnik
19:25 - 20:00
Tomica i prijatelji
20:00 - 21:00
Maximus olympicus
21:00 - 22:00
Ellen
22:00 - 23:00
Skrivena kamera
23:00 - 23:30
VOA
23:30 - 01:00
Muzički program
01:00 - 02:00
Dokumentarni program (r)
02:00 - 02:30
Vjestnik (r)
02:30 - 03:15
Open air kitchen (r)
03:15 - 04:30
Skrivena kamera
04:30 - 06:00
Muzički program
06:00 - 07:30
Skrivena kamera
07:30 - 08:50
Muzički program
08:50 - 09:00
Tomica i prijatelji
09:00 - 09:30
Vjestnik (r)
09:30 - 10:00
VOA (r)
10:00 - 10:15
TELETRGOVINA
10:15 - 11:00
Skrivena kamera
11:00 - 11:15
TELETRGOVINA
11:15 - 12:00
Namigivanje zvijezdama (r)
12:00 - 12:15
TELETRGOVINA
12:15 - 13:00
Imam ideju (r)
13:00 - 13:10
Vremenska prognoza i stanje na putevima
13:10 - 13:30
TELETRGOVINA
13:30 - 14:30
Ellen (r)
14:30 - 15:00
TELETRGOVINA
15:00 - 16:00
Izgubljeni svjetovi (r)
16:00 - 16:15
TELETRGOVINA
16:15 - 17:00
Dokumentarni program
17:00 - 17:40
Open air kitchen
17:40 - 18:45
Imam ideju
18:45 - 19:15
Face to Face
19:15 - 20:00
Centralni dnevnik
20:00 - 21:00
Oko Sarajeva
21:00 - 21:45
Zvezda sa zvijezdama
21:45 - 22:30
Ellen
22:30 - 23:00
Namigivanje zvijezdama
23:00 - 23:30
VOA
23:30 - 01:00
Muzički program
01:00 - 02:00
Dokumentarni program (r)
02:00 - 02:30
Face to face i Centralni dnevnik (r)
02:30 - 03:15
Open air kitchen (r)
03:15 - 04:30
Skrivena kamera
04:30 - 06:00
Muzički program
06:00 - 07:00
Skrivena kamera